P16

P16 pojat -06

Päävalmentaja Joel Wenning p. 0451345994

Valmentaja/Tutor Tuomas Kujala p. 0405213798

Fysiikkavalmentaja Marko Sorvisto p. 0400919254

Valmennuspäällikkö Ville Manner p. 044041360

Joukkueenjohtaja Marko Takala p.0505666584

Rahastonhoitaja (Apu JoJo) Maarit Takala p. 0503431523

 

HARJOITUKSET:

Maanantai Areena 2 16:30 – 18:00

Tiistai UT Puntti 18:45 – 20:00

Keskiviikko Valinnainen OT tai lepo

Torstai Qmax 18:45 – 20:30

Perjantai Areena 2 19 – 20:30

Ajankohtaiset artikkelit

Otsikko
SPV P06 – ’Virtuaalinen try-out’ 14.4. – 30.4.2020
SPV -06 avoimet harjoitukset
Kaikki artikkelit

SEINÄJOEN PELIVELJET

SPV:N TOIMISTO

toimistopeliveljet.fi
050 432 2508 (ma-pe klo 11-13)
Huhtalantie 2, 60220 Seinäjoki

Seinäjoen Peliveljet ry (SPV) on vuonna 1994 perustettu salibandyn erikoisseura. Seura edistää salibandykulttuuria toiminta-alueellaan tarjoamalla huipputason kilpaurheilu- sekä harrastetason toimintaa yhä uusille ryhmille.