Hyvä hallinto

Seuran organisaatio kaavio_2022

Lataa seuratoimintaopas

Lataa SPV Strategia

Lataa yhdistyksen säännöt

Lataa SSBL:n Hyvä hallinto -opas

Lataa vuosikalenteri tästä

Yhdistyksen hallitus

JR_000543_8__1_543_ZDSF5512_seinajoen-peliveljet_hallitus

Puheenjohtaja Jaana Kuoppala  jaana.kuoppala(at)peliveljet.fi
Varapuheenjohtaja Tommy Koponen 0500-548646 / tommy.koponen(at)peliveljet.fi
Sihteeri Sami Koski toimisto(at)peliveljet.fi
Jäsenet:
Lasse Keskinen lasse.keskinen(at)seinajoki.fi
Miia Halmesmäki miia.halmesmaki(at)atria.com
Miikka Autio miikka.autio(at)yahoo.com.
Kari Rajala kari.rajala(at)peliveljet.fi
Markus Ylä-Ilomäki markus.yla-ilomaki(at)peliveljet.fi
Varajäsenet:
Tanja Yli-Ilkka tanja.yli-ilkka@seinajoki.fi
Harri Karjala harri.karjala(at)gmail.com
Anssi Pietilä anssi.pietila(at)peliveljet.fi
Jani Pusa jani.pusa(at)gmail.com
Tomi Järvinen valetudo.consulting(at)gmail.com
Tuomas Ylevä tuomas.yleva@lehtiyhtyma.fi

SEINÄJOEN PELIVELJET

SPV:N TOIMISTO

toimistopeliveljet.fi
050 432 2508 (ma-pe klo 11-13)
Seuralantie 9 (TB-rakennus, Piiri), 60220 SJK



Seinäjoen Peliveljet ry (SPV) on vuonna 1994 perustettu salibandyn erikoisseura. Seura edistää salibandykulttuuria toiminta-alueellaan tarjoamalla huipputason kilpaurheilu- sekä harrastetason toimintaa yhä uusille ryhmille.

SPV:n miesten F-liigajoukkueen toiminnasta vastaa SPV Salibandy Oy, jolla on oma hallinto ja talous.